Penziony | Hotely | Rekreační střediska | Rekreační ubytování | Lyžování | Restaurace | Marketing ubytování
EN | DE | NL | ES | FR | PL | CZ
   
Camp Lodín


Názory

Příspěvky v diskusi neodrážejí názory redakce.
   Strana 1/2    Další

uživatelka martina555

martina555 (30.08.2014 | 16:22)

nejlepší kemp,v noci klid koupaliště super,jídlo v hostinci taky super všem vřele doporučuju Martina

uživatel dervis

dervis (11.06.2011 | 18:44)

malí, ale pěkný kemp pro rodiny s dětmi.fajn je že hned vedle je koupalko a dětské hřiště.

uživatel Martina Sodomková

hodnoceni-zarizeni

Martina S. (14.07.2010 | 08:49)

Velká spokojenost. Jen chyběla rychlovarná a mikrovlná trouba v kuchyňce a v obci Lodín nebyla žádná restaurace, kde by se normálně vařilo. Pouze hospoda u Karla IV., která měla otevřeno jen do 14 h, pak až od 18 otevřeno - zkrátka chybělo normální dobré jídlo. jen samé fast foody.

uživatel Cillerová Hana

hodnoceni-zarizeni

Cillerová H. (10.07.2010 | 18:12)

Kemp je opravdu určený pro klidnou dovolenou a to i s dětmi.Všude panuje klídek a pohodička .Soc. zařízení na vysoké úrovni, vždy perfektně uklizeno.Společenská místnost vyhovující jenom se zavírá příliš brzy ( celý den jsme u vody ) a když večer děti chtejí třeba k televizi nebo na internet tak se ve 21.00 zavírá mohlo by se to o hodinu třeba posunout na začátek nočního klidu.To samé platí s půjčováním sportovních potřeb (golfu..) Vstupné na perfektní koupaliště pro ubytované by mohlo být vyřešeno jako jinde nějakou slevou nebo permanentkou (přece jenom platit kemp + 200,- Kč vstupné pro 4 člennou rodinu denně je trochu dost). Jinak se nám u vás líbilo a rádi přijedeme zase (třeba proběhnou i nějaké změny mnou výše popsané).Hana

uživatel Brodecek

hodnoceni-zarizeni

Brodecek ( 3.06.2010 | 09:32)

Škoda jen že do areálu koupaliště,který se nachází hned vedle kempu se nedají kopit zvýhodněné pernamentky pro ubytované v kempu.Každá navštěva koupaliště se platí v plné výšši a to něktreré hosty kempu odradilo od vstupu.

uživatel Jenda

Tak nevím...

Jenda (22.08.2009 | 21:34)

Rekapituluji po dnešním příjezdu z kempu, velmi se mi tam líbilo. Ale... Je opravdu obchod ve vybavení kempu? Je ve vesnici nejméně 300 m od kempu a rozhodně není jeho součástí. To by pak bylo možno říci, že pokud je jakýkoliv kemp poblíž vesnice, ve které je obchod, má ve vybavení obchod?Restaurace také není v kempu, ale zde lze říci, že je u jeho brány a ze zkušeností vím, že takto je to uváděno i u ostatních kempů. Ale během týdne byla otevřena 1x do 20 hodin a 1x do 21 hodin. Tedy informace opět lehce "nadnesená". Jinak kdyby nebylo koupaliště, které není součástí kempu a krásných nových chatek, bylo by kemp možno považovat za zcela běžný, kterých je již u nás spousty.
Ale celkový dojem z Lodína(tj. kemp a koupaliště) se doplnily na krásnou jedničku.

uživatel ervin11

ervin11 (15.08.2009 | 19:23)

Po našem putování na kolech jsme byli velmi překvapeni nádherným kempem i koupalištěm.Setkali jsme se s ochotou ne recepci,neměli jsme žádný problém.Souhlas s nezavíráním areálu během noci,ale myslíme, že z okolí člověk nemusí mít strach.V noci klid,všude čisto,kuchyňka prostorná,nám chyběla varná konvice,ale nádobí se dá půjčit za 10 Kč.Na recepci lednice.

uživatelka email

Super kemp a koupaliště

email (31.07.2009 | 09:45)

Kemp se nám moc líbil, byli jsme poprvé a určitě se ještě někdy vrátíme.Ubytováni jsme byli v chatkách, které jsou čisté, nové jako celý kemp( sprchy,WC).Snad jedinou připomínku, můj muž je vyšší postavy a na palandě měl trošku problém se srovnat.V noci naprostý klid, proto doporučuji pro rodiny s dětmi.Z koupaliště jsme byli nadšení, naprostá senzace.Dále se připojuji k názoru na slečnu z recepce, neochotná, neprofesionální, škoda, kazilo to trochu zbytečně celkový dojem.Ale i přes tuto malou vadu kemp vřele doporučuji a už teď bych se tam nejradši rozjela znovu.Olina

uživatelka kemplodin

RE: Super kemp a koupaliště

kemplodin (31.07.2009 | 12:40)

Dobrý den,
velice nás mrzí Vaše ohlasy na slečny z recepce. Všem našim hostům se snažíme vycházet vstříc a jsme rádi,že se Vám tu tolik líbí. Doufáme, že při příští návštěvě u nás nezjistíte žádnou vadu. A už se na Vás velmi těšíme. S pozdravem Váš Kemp Lodín


uživatelka Danae

Výborný kemp

Danae (28.07.2009 | 13:28)

V kempu jsme byli poprvé, byli jsme překvapení jak čistotou tak vybaveností. Na bazény kousek, využití pro děti skvělé, jídlo se dalo zajistit bud v místním hostinci nebo navštívit skvělou restauraci v Nechanicích. První den nás překvapilo, že se areál na večer nezamyká a nikdo ho nehlidá , ale po celý týden bylo vše v pořádku. Bohužel poslední den před odjezdem domů, kdy jsme se potřebovali před 300 Km cestou vyspat se v kempu před naší chatku ubytovali ve stanu mladé holčiny, které i přes upozornění ostatních rodičů, že jsou tam malé děti, které spí se vesele bavili až do rána. Takže možná by pro příště bylo dobré zajistit v kempu v době nočního klidu nějakou ostrahu. Jinak, ale nemůžeme říct nic záporného. Kemp je skvělý a byli jsme v něm rádi. A všem ho doporučujeme. Rodina Glombíčková

uživatel teddytek

teddytek (27.07.2009 | 10:21)

Kemp je výborný, pouze pár připomínek. Slečna v recepci byla profesionálně nepříjemná a neochotná, ale to je v Čechách normální. Pokud jsme si stěžovali na rušení nočního klidu, bylo nám řečeno, že si to máme vyřešit mezi sebou. Dále jsme reklamovali nefunkční sprchu, peníze nám vrátili, ale nevím jestli to někdo dále řešil.
Doporučujeme polední menu v místní resturaci. Jídelní lístek sice v kempu moc neaktualizovali, ale jídlo bylo vždy vynikající a za cenu 65,- včetně polévky.

uživatelka kemplodin

RE:

kemplodin (31.07.2009 | 12:32)

Dobrý den,
je pravdou, že jedna sprcha nás velmi pozlobila a byla na třikrát opravována, naštěstí ted byla zcela vyměněna a už plně funguje. Všem se za tuto nepříjemnost velmi omlouváme.


      1    2       Starší příspěvky
User Login
registrovat Přihlašte pohodlně se pomocí svého účtu na Facebooku
Počet registrovaných uživatelů: 76320

Naposledy hodnoceno

100 %

Autokemp Frenštát pod Radhoštěm

Autokemp Frenštát pod Radhoštěm

Kde: Beskydy, Frenštát pod Radhoštěm