Penziony | Hotely | Rekreační střediska | Rekreační ubytování | Lyžování | Restaurace | Marketing ubytování
EN | DE | NL | ES | FR | PL | CZ
   
Autokemp Merkur Pasohlávky


Názory

Příspěvky v diskusi neodrážejí názory redakce.
   Strana 1/15    Další

uživatel ludek

Reference

ludek ( 9.07.2013 | 08:49)

- příliš rušný kemp, do pozdích nočních hodin
- automaty ve sprchách které špatně odtékají na heslo
- personál při větší návštěvnosti nestačí uklízet, případně
odbavovat příjíždějíci na recepci
- prašné cesty po kempu po kterých se i během dne prohání
motorkáři mezi pěšími

uživatel kubis

skvělé

kubis (18.04.2013 | 21:20)

skvěly kemp,byl jsem už 3 krat,s kamarády,přítelkyní a tento rok se chystáme s přátely a miminkem,doporučuji i pro děti..Kemp je po všech stránkách absolutně vyhovující a perfektní

uživatelka ATC Merkur

RE: skvělé

ATC Merkur (19.04.2013 | 08:45)

Děkujeme za Váš názor. Kemp je hlavně pro rodiny s dětmi, pro ty jsou připraveny animační programy - dílničky, pohádky a další, hřiště a další vyžití.


uživatel K.Š.

K.Š. (19.07.2012 | 12:30)

Byla jsem v kempu s pár přáteli.. Při příjezdu mě překvapilo letní kino, množství hospůdek a restaurací, venkovních zahrádek.. pohoda. Ve čtvrtek se ale začal kemp plnit a v pátek už nepouštěli další lidi. Byl prodloužený víkend. Bohužel se to podepsalo na stavu wc a sprch. Ale i přes to to byl pro nás krásný prodloužený víkend, plný zábavy a odpočinku. Voda byla teplá, dobrý byl pomalý sestup, tobogán, ale voda měla horší kvalitu ale v tom horku jinak parádní. Já jsem z kempu nadšená, cítila jsem se tam skoro jak u moře (když pominu kvalitu vody..:)). Bylo tam spoustu rodin, skupin přátel, prost si tam našel každý své. Jen jsme museli vstávat v šest, kemp byl docela hlučný..:D. Přeci jen tam bylo moc lidí díky svátkům a nádhernému počasí.

uživatelka zuziiiiicek

Psi

zuziiiiicek (11.02.2012 | 16:14)

Dobrý den, do kempu jezdíme skoro každé léto jako parta mladých lidí. Nepatříme však mezi tzv. pařany pouštějící hlasitou hudbu a obtěžující ostatní. Jde nám hlavně o odpočinek, hraní her a koupání. Zeptám se narovinu. S manželem máme dva menší pejsky. Zatím pokaždé jsme jeli bez nich a dali je na hlídání. Avšak vždycky nás to mrzí, proto se chci zeptat jak to teda s pejskama v kempu Merkur je. To že lidem vadí volné pobíhání psů chápu. Naši psi jsou vychovaní a vodítko pro nás taky není problém. To že lidem vadí lidi nesbírající výkaly taky chápu. Žiju v Brně a i tady mi vadí, že lidé po svých psech výkaly nesbírají, natož tam kde lidé chodí bosky a hrají si tam děti. Co nechápu je, proč lidem vadí koupání psů v lagunách. Naši psi vodu milují a my se rádi koupeme s nima. To si myslíte, že pes tu vodu tolik znečistí? Dám krk za to, že leckterý člověk nadělá ve vodě víc neplechy než pes. Pes se třeba do vody vykálet nedokáže že!! Tak proč ne???

uživatelka ATC Merkur

RE: Psi

ATC Merkur (15.02.2012 | 09:32)

Dobrý den,
Dovolte mi reagovat na Váš dotaz ohledně koupání psů v ATC Merkur. V kempu je koupání psů v lagunách zakázáno. Jsem rád tomu, že Vy patříte mezi ty majitele čtyřnohých miláčků, kteří se o ně patřičně starají, včetně úklidu jejich exkrementů. V našem kempu vítáme každého hosta bez rozdílu toho, zdali má sebou pejska či nikoliv. Bohužel pro Vás, musíme trvat na daném zákazu.
Nicméně pokud se s pejsky chcete koupat, určitě si u nás vhledem k rozlehlosti našeho kempu, místo také najdete, které bude mimo hlavních pláží, kde nebudete omezovat ostatními hosty a splní Váš požadavek na společné koupání s Vašimi pejsky.
Děkuji a těším se na setká s Vámi i s Vašimi miláčky.
S pozdravem. Vlastimil Suchánek, BA(H)
vedoucí ATC Merkur a RZ Laguna


uživatel MoravskePepa

Psi jsou všude, tak proč ne v kempu.

MoravskePepa (18.02.2012 | 11:21)

Dobrý den

Psy vezměte na dovolenou s sebou, v Merkuru není problém.
S problémy o kterých píšete si nelamte hlavu, po kempu běžně běhají a kálejí neuvázaní psi. Je to úplně stejné jako jinde, třeba v parku, nebo na ulici, jeden páníček uklízí a má psa na špagátě, dalších 19 to nedělá.
Zákazu koupání psů taky nerozumím, to mě třeba vůbec nevadí, ale dodržování tohoto zákazu se běžně porušuje, jako kdyby nebyl. A jestli jste pro dodržování pravidel i to je možné, koupání psů je zakázáno v lagunách, ovšem ne v přehradní nádrži a v té se dá koupat přímo v areálu kempu.


uživatel Aleš Neuvirt

hodnoceni-zarizeni

Aleš N. (29.08.2011 | 08:04)

Vše vynikající. Jediné co kazí dojem je bezpečnostní služba! Mladí kluci v kanadách, kteří se snaží na něco hrát...

uživatel Jan Heczko

hodnoceni-zarizeni

Jan H. (26.08.2011 | 07:01)

Velmi hezký kemp, ovšem měla by se zlepšit úroveň socialního zařízení, záchody papírové ručníky , mýdlo.

uživatel Ladino

Negativní zkušenost s kempem MERKUR v 8/2011

Ladino (23.08.2011 | 13:49)

V minulosti jsme několikrát navštívili kemp MERKUR u Pasohlávek, který leží na břehu jezera Nové Mlýny na Pálavě.
http://www.kemp-merkur.cz/
V kempu je mnoho možností využití jak sportovního tak i společenského a má výhodnou polohu hned u vody.
Proto jsme tam posledních několik let rádi jezdili s koly a užívali si tras kolem jezera.

Letos jsme zde byli na pár dní v srpnu a byli jsme velmi zklamáni hned z několika důvodů:
a) předražené ceny za ubytování, srovnatelné např. s Bavorskem
b) předražené ceny piva (30 Kč téměř ve všech stáncích v kempu) i jídla (100+ Kč); to je na Jižní Moravu příliš
c) hluk v kempu od různých diskoték apod. a zejména od mladších návštěvníků, kteří si pouští nahlas hudbu ve svých autech (a k tomu otevřou dveře...)
d) namísto, aby kemp zajistil pořádek a dodržování klidu v noci i přes den, nesmyslně kontrolují průkazky ubytovaných nejen při vstupu do kempu, ale i při východu ven (!)
e) pomalá obsluha na recepci – dvě neschopné dívčiny a pouze jediné okénko (čekali jsme v horku přes 20 minut a to jsme byli 3. na řadě)
f) teče studená voda ve sprchách i po vhození 20 Kč mince a to pouze slabý proud
g) počet toalet a sprch je nedostatečný na kapacitu kempu; stav toalet po řádění některých mladistvých byl katastrofální a chyběl toaletní papír
h) nad kempem po celý den přelétává helikoptéra, kterou si najímali návštěvníci k vyhlídkovým letům a která způsobovala nepříjemný hluk
i) stanovená doba odjezdu do 10. hodiny, jinak možná sankce ve výši ceny další noci.

... a proto NEVER MORE – KEMP MERKUR!

uživatel mara

RE: Negativní zkušenost s kempem MERKUR v 8/2011

mara (24.08.2011 | 12:59)

Dobrý den pane Ladino,
Se zájmem jsem si přečetl Váš příspěvek do diskuze byl jsem překvapen Vaším „fundovaným“ hodnocením našeho kempu.
Nepřísluší mi komentovat důvody pro které jste se rozhodl „ohodnotit“ nepravdivě náš kemp, proto mi dovolte omezit se pouze na odpověd´ na jednotlivé body z Vašeho výčtu důvodů zklamání z našeho kempu:
a) Pokud jde o ceny za ubytování, není pravdou že jsou předražené. Naše ceny jsou již několik let neměnné a srovnatelné s ostatními kempy, v některých případech dokonce i značně levnější. Srovnání si každý inteligentní člověk dokáže udělat sám a v době internetu i okamžitě.
b)Ceny ve stáncích a restauracích se mohou zdát dražší, ale i zde bych při provedení srovnání s ostatními sezonními zařízeními v kempech velké rozdíly hledal stěží. Ještě doplním, že stánky a restaurační zařízení, nejsou v režii provozovatele kempu, ale jedná se o soukromé podnikatelské subjekty…
c)Hluk v kempu – v našem kempu je standardní dobou nočního klidu 23 hodina, o středách, pátcích a sobotách je v některých restaurací pro naše hosty, kteří se v kempu chtějí bavit při rytmech hudby provozní doba upravena a tato zařízení mají povolenu produkci i po 23 hodině. Pokud jste se setkal s hlukem, který Vás obtěžoval, mohl jste využít služeb recepce i ostrahy a zavolat na naše telefonní služební čísla a rušení klidu oznámit a mohli jsme daný konkrétní problém řešit okamžitě. Zmíněné servisní kontakty na náš 24 hodinový servis, jsou uvedeny na každé účtence a také několikrát denně je hlásíme služebním rozhlasem. O důvodech, proč jste tuto službu nevyužil, se mohu jen domnívat…
d)Kontrola „průkazek“ ubytovaných a návštěvníků je standardním postupem v podobných zařízeních ale i jinde. Bohužel ne všichni hosté jsou poctivý jako Vy a vymýšlí různé způsoby jak obejít placený vstup. Myslím, že je dále zbytečné dané téma rozvádět, každý kdo provozuje rekreační zařízení ví, o čem je řeč.
e)Nevím o tom, že by si kdo kdy kromě Vás stěžoval na práci naši recepce, spíše naopak. Ale mohlo se stát, jsme jen lidi, že? Mohl jste ale ihned zajít do správní budovy, kde má kancelář jak vedoucí recepce, tak i já a upozornit nás na tento problém…
f)Voda ve sprchách je ohřívána jak pomocí solárního ohřevu, tak i plynovými a elektrickými ohřívači. Jestli jste se setkal s tím, že Vám tekla voda „studená“ a slabým proudem, došlo zřejmě k technické závadě, anebo nárazový odběr teplé vody při sprchování velkého počtu osob způsobil slabý tlak a pomalejší ohřev vody v systému. Pokud by jste se na nás s tímto problémem obrátil, 20,- Kč bych Vám vrátil…
g)Při plné obsazenosti kempu by byl jistě počet sprch a toalet nedostatečný, ale nevím jak jinde, kdy kdo měl v letošní sezóně plně obsazený kemp? Samozřejmě ale bez ohledu na obsazenost kempu, řešíme navýšení kapacity sprch i toalet dalšími možnostmi jako např. mobilními toaletami a v rámci rozvoje kempu počítáme i s další výstavbou sociálních zařízení.
h)Není pravdou, že by „po celý den“ létal nad kempem vrtulník, nicméně souhlasím s Vámi, že jeho hlučnost mohla některé návštěvníky obtěžovat. Samotné vyhlídkové lety byly povoleny pouze mimořádně a jen na zkoušku a pro velký zájem našich návštěvníků, kteří u nás tuto atrakci poptávali…
i)Také není pravdou, že bychom kohokoliv z kempu vyháněli v 10 hodin a pod pohrůžkou jakékoliv sankce už vůbec ne. Neuvádíte jaký způsob ubytování jste u nás využíval, ale zase pokud se budeme bavit o bungalovech, chatkách, kde jsou v převážné většině ubytování hosté při týdenních pobytech, je třeba vždy po každém turnusu dané ubytovací zařízení uklidit a připravit pro další klienty. Toto je ale snad také standardní postup v každém ubytovacím zařízení, kdy máte uvolnit byt k určité době, ale nikdo Vás nevyhání z areálu…
S pozdravem
Vlastimil Suchánek, BA(H)
vedoucí ATC Merkur a RZ Laguna
691 22 Pasohlávky


uživatel MoravskePepa

RE: RE: Moje zkušenost je celkem pozitivní...

MoravskePepa ( 6.10.2011 | 18:32)

Dobrý den všichni.
Dovolím si též zapojit se do této diskuse, ovšem předem podotýkám, že jde jen o můj soukromý názor řadového návštěvníka, tedy v žádném případě se nejedná o tzv. fundovaný rozbor. Letos jsem pobýval v několika kempech včetně Merkuru, nu a moje zkušenost je asi taková:
a) Ceny za osoby, parkování a stanování nejsou v Merkuru vyšší než jinde, tedy v kempech srovnatelné úrovně. V Bavorsku jsem ovšem nekempoval, takže v tomto směru porovnávat nemohu. Zde souhlasím s panem Suchánkem.
b) Ceny piva i nealko nápojů jsou letos opravdu v Merkuru přehnané, jinde jsem půllitr jedenáctky pořídil za max. 25 Kč, v Merkuru ovšem všude za třicet, jako u doktora. Totéž platí pro ceny jídel, v Merkuru je opravdu dost draho. Za stejné, ba i nižší ceny se lze dobře najíst v normální restauraci. Požadovat za ohřáté polotovary v plážových boudách víc jak stovku považuji za nemravné. Zde se omlouvám těm případným provozovatelům, kterých se tato moje výtka netýká, patrně jsem jejich podnik nenavštívil. Na důkladné poznání všech občerstvoven v Merkuru běžná dovolená nestačí, k to mu jsou potřeba dva roky prázdnin. „Místní soukromé podnikatelské subjekty“ to prostě letos přehnaly, možná i to je jedna z příčin téměř prázdného kempu ve všední dny, byť třeba i počasí kempařům výjimečně přálo. Docela výmluvné je, když v kempu, kde je tolik hospod, výčepů a stánků, se docela dost lidí nalévá teplými lahváči a přikusuje rohlík s paštikou z domu. Tady má naprostou pravdu pan Ladino.
c) Hluk v kempu je kapitola sama o sobě, situace je každý den, či noc jiná. Rozvalené dveře a řvoucí, či dunící autorádio lze vidět a slyšet u každého pátého auta, ovšem to je problém všech kempů, lidé jsou vůči sobě navzájem bezohlední. Jednu noc jsme nechtěně, za to zcela zdarma vyslechli velmi mizerný, ale o to hlasitější koncert zhulených amatérských bubeníků, zrovna tehdy bohužel našich „sousedů“. Vzal jsem to sportovně, nakonec taky to byla živá „hudba“ :-)), ovšem být to více nocí po sobě, prostě a jednoduše bych návštěvy Merkuru omezil, či tento kemp zcela vyškrtl ze svých cest. Klid v noci považuji za samozřejmost a dovolávat se samozřejmosti stížnostmi mě nebaví a připadá mi ponižující. Ti zmiňovaní bubeníci byli zcela jistě ve dvě v noci na bráně slyšet, ovšem reakce ochranky žádná. Pokud jde o hluk z hudebních produkcí, lze v kempu najít místa, kam tolik nedoléhá, s tím problém nemám. Živí muzikanti mě nevadí, pouštěči rádií a opilí hulváti ano.
d) Kontrola průkazek skutečně probíhá velmi důkladně, ovšem to je právo provozovatele, nemám sebemenších námitek. Za standardní ji ale rozhodně nepovažuji, v žádném jiném kempu jsem s tím nesetkal. Početné komando šerifů zde opravdu jen kontroluje a kontroluje, projít v noci kolem stanu jsem je ale neviděl ani jednou. Průkazku jsem (při odchodu!) nemusel ukazovat ani za bolševika ve fabrice, ale to nebudeme dále rozvádět, provozovatel k tomu má prostě své důvody, což nemyslím ironicky, když tam někdy pozoruji, čeho všeho jsou „spořiví“ návštěvníci schopni, ani se těm kontrolám nedivím. Šetřílkové připlouvají na člunech, či lehátkách, někteří se brodí kolem plotu, asi nejvíc mě pobavil jeden taťka, když podával té své mamce přes plot děti a rozhlíželi se důkladně, jako by utíkali z Alcatrazu,…no radost se na některé ty šašky dívat. Ale jestli se provozovateli vyplatí na pár takových vyčůránků provozovat vlastní hradní stráž, to nevím, nakonec ani mi do toho nic není.
e) Rychlost recepce zcela jistě nepatří ke světové špičce, ovšem kdo to zde zná, ví kdy přijet aby nečekal. Páteční fronta aut až k hlavní silnici, více jak hodinové čekání na slečny v okénku a ucpaná příjezdová cesta je zde letitou tradicí, možná už i folklor. Ale já si do správní budovy stěžovat nepůjdu, mě to nevadí, prostě jezdím jindy abych se frontě vyhnul.
f) Voda ve sprše mě tekla vždy teplá, tlak v potrubí jsem neměřil, ale mě vyhovoval –). Ve sprchách mě zde (a bohužel nejen zde) vadí jiná věc a to loterijní systém přidělení konkrétní kabinky. Prostě si nemůžu v klidu vybrat kde je volno a čisto, ale letět tam, kam mě pošle polykač mincí, tedy někdy i tam, kde se ještě někdo jiný nestihl osušit a obléci. Někdy jsou to trapné situace. Tento systém musel vymyslet někdo, kdo nikdy v kempu nepobýval.
g) V Merkuru jsem ještě nikdy neměl problém s kapacitou toalet, či sprch. Myslím, že je dostatečná a sociálky jsou zde na velmi dobré úrovni. Že v nich každý večer udělají puberťáci binec je druhá věc, průkazky jim byly na bráně zkontrolovány a tím práce ochranky končí, i když popravdě moc si nedokážu představit, jak tento problém řešit. Ani ozbrojená stráž nemůže hlídat každý záchodek. Zde bych ale chtěl poděkovat místním dobrým ženám, které stále dokolečka dokola ten mnohdy až neskutečný svinčík poctivě uklízí, opravdu díky vám, myslím to upřímně a vaší práce si vážím. V umývárnách by nebyl špatný kohoutek s teplou vodou. Teplá teče jen za mince a ze sprchy, což třeba na ranní vyčištění zubů není nejlepší řešení.
h) Vrtulník skutečně nelétal celý den, jen celé sobotní a celé nedělní odpoledne, takže jím způsobovaný kravál nám otrávil „pouze“ celý víkend. V noci se nelétá, tedy zatím. Doufám, že se tato „atrakce“ neujme nastálo. Několik uspokojených zájemců, možná několik desítek, obtěžuje hlukem několik set ostatních. Když chce pár lidí létat vrtulníkem, to opravdu nemohou jít na letiště, či nějakou louku v okolí? Je nutné tento rambajs provozovat uprostřed kempu?
i) Nikdo mě po desáté nevyháněl, ale docela jsem se té hlášce na dokladu o zaplacení stanového místa na volné ploše zasmál. Ale bumažka je bumažka a tak jsme v souladu s předpisem sklidili stan 2x2 metry, abychom uvolnili místo, jak stojí psáno. Nakonec byl na té rozlehlé louce skoro poslední, tak abychom nepřekáželi….

Merkur je prostě specifický kemp a kdo ho zná, dokáže využít jeho klady a vyhýbat se jeho záporům. Hluk, opilci, vrtulníky, fronty na bráně atd., to vše se tam děje většinou o víkendech v sezoně, takže to buď musíte vydržet a nebo jezdit jindy. V týdnu a hlavně mimo sezonu je tam pohoda… Jen to pivo si musíte dovézt v lahvích z Pasohlávek ze sámošky, protože v kempu je za třicet i ve středu. A můžete si pro ně zajet třeba lodí.

Pepa

PS: Stejně zase přijedu..


uživatel Hana Godušová

hodnoceni-zarizeni

Hana G. (16.08.2011 | 15:53)

jen ta voda by mohla být bez trávy :-)

uživatel Martina Semotánová

hodnoceni-zarizeni

Martina S. ( 5.08.2011 | 13:22)

Do tohoto kempu již nikdy!!!!!. Nekvalitní jídlo a dost drahé, velice nepříjemný personál. Opravdu mne pobavily hřiště pro děti, které jsou sice namontované, ale nejsou v provozu, protože podklad není zasypaný pískem - tak snad to stihou dodělat září, až bude kemp prázdný. Před 10 lety to byl velmi pěkný kemp - opravdu škoda.

uživatel nano

hodnoceni-zarizeni

nano (22.07.2011 | 12:36)

Za obrovský nedostatok považujem skutočnosť, že strážna služba nedokáže ustrážiť dodržiavanie nariadenia o zákaze kúpania psov v lagúnach. Obdobne, psy v kempe očurávajú všetky stromy na pláži. Je až neuveriteľné, že do dnešného dňa sa nevyskytla závažná choroba u detí, ktoré sa tam hrajú.

      1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   ...   15    Starší příspěvky
User Login
registrovat Přihlašte pohodlně se pomocí svého účtu na Facebooku
Počet registrovaných uživatelů: 76318

Naposledy hodnoceno

100 %

Autokemp Frenštát pod Radhoštěm

Autokemp Frenštát pod Radhoštěm

Kde: Beskydy, Frenštát pod Radhoštěm

žádná fotografie

Autokemp Seč Pláž

Kde: Chrudimsko - Hlinecko, Seč okr. Chrudim

Autocamping Rozkoš

Autocamping Rozkoš

Kde: Kladské pomezí, Česká Skalice